SİYASET
Giriş Tarihi : 07-05-2023 19:18

Adak, Derik köylerini ziyaret etti

Seçime bir hafta kala Mardin Ak Parti Milletvekili adayı Dr.Muhamed Adak, seçim gezilerine hız verdi. yesilliden sonra Derik ilçesini ziyaret eden Adak, burada Derik Ak Parti İlçe Baskani Süleyman Karahan ve Ahmet Karahan ve parti üyeleri ile birlikte Derik köylerini ziyaret etti.

Adak, Derik köylerini ziyaret etti

Köy muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelen Ak Parti 2.ci sıra adayı Dr. Muhammed Adak,köylü milletin efendisidir şiarı ile Derik'e bağlı köylerimizi ziyaret ettiklerini söyledi.


Seçime bir hafta kala Mardin'de 10 ilçe ve koylerimizde vatandaslarimizla bir araya gelerek sorunlarını dinlediklerini ifade eden Adak,"Bugün Derili ziyaret ettik. ilçe başkanımız ve teşkilatımızla birlikte köy köy geziyoruz. Köylerimizin sorunlarını sahada dinliyoruz. Bölgede elektirik ve su sorunu ile karşı karşıya kalıyoruz.Bunlar çozülmeyecek konular değildir.İnsallah en kısa zamanda çözülecektir. Burada vatandaşımızın bize ve Ak partimize bakış açısı çok önemlidir.Vatandaşimiz devletini vatanını seviyor.Bizde halkımıza laik olaya çalışıyoruz."dedi


Derik halkı hizmetin en iyisine  layıktır

Derikte elimizden gelen her türlü hizmeti ve desteği saglamak için çalışacaklarını altını çizen Adak," Bu seçimde beni sevmeyeceksin, kendinizi seçeceksiniz.Birlikte Derik ilçemize güzel hizmetler getirmek için varız. Yeterki samimi olalım. Köylerimizin sorunlarını biliyoruz. Bunları çözmek için çözüm noktasında ısrarcı ve takip olacağız. Bir yandan GAP bir tarafından sanayiye önem veriyoruz. GAP sulama kanalları Derik ilçemize kadar ulasti.Ciftcimiz şu an tarlasını suluyor. Burada bereketli topraklarda yılda 3-4 mahsul yetişiyor. Bölgemiz canlanıyor.Tarımda sanayide turizmde gelisiyoruz. Yeni istihdam alanları oluşuyor. Bir hafta sonra seçimi konuşmayacağız. Kazandığımız dostları konusacagız. Bundan sonra işimiz yeni başlıyor. Birlikte güzel işler yapacagiz. Yeterki birbirimize sahip çıkalım. 14 Mayıs'ta desteğinizi bekliyoruz."diye konuştu.

AdminAdmin