SİYASET
Giriş Tarihi : 09-05-2023 14:23

Adak: Huzur Ve Güvenin Teminatı Ak Partidir!

Ak Parti Mardin Milletvekili Adayı TKDK eski Başkanı Dr. Muhammed Adak, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerin bu ülkenin geleceği ve huzuru açısından önemli olduğunu belirtti.

Adak: Huzur Ve Güvenin Teminatı Ak Partidir!

Seçim bölgesi Mardin'de köy ve mahalleleri ziyaret eden Ak Parti Mardin Milletvekili Dr.Muhamed Adak,burada vatandaşlarla bir araya gelip projelerini yapacağı hizmetleri anlatıyor.

"HUZUR HEPİMİZİN ORTAK KAZANIMIDIR"
Çarsamba günü Cumhurbaskanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Mardin ziyareti öncesi önemli mesajlar veren Adak,"Türkiye'nin geleceği açısından kritik bir virajdan geçiyoruz.20 yıldır Ak Partinin Türkiye için yaptıkları hizmetler ortadadır. Yapılan hizmetler Türkiye'ye devrim nitelikte çağ atlatmıstır. Türkiye 20 yılda sanayiden,tarıma sağlıktan bilim teknolojilerine, savunma sanayi ve olmak üzere her alanda gelişen bir Türkiye görüyoruz. Bütün bunlar Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan döneminde oldu.Bunu gözardi etmemek gerekir. Bunun bu seçimleri önemsiyoruz.Ülkemizin bekası ve yeniden şahlanışı için herkesin desteğini bekliyoruz.Butun Mardinli hemşehrilerimizi Cumhurbaşkanımızın mitingine davet ediyoruz"dedi.

Mardin'e hizmet etmek için aday olduğunu kaydeden Adak,"Kadirşinas Mardin halkına vefa borcu vardır.
Rahmetli babamın Mardin'e yaptığı hizmetleri Mardin halkı hala unutmadı.30 yıl geçmesine rağmen her gittiğimiz mahalle olsun köy olsun karşılaştığımız vatandaşlarımız bize babamın yaptığı hizmetleri anlatıyor.Bende memleketime faydalı işler yapmak için daha çok çalışacağıma emin olabilirsiniz. Mardin'in gelecegi için önemli projelerimiz var. İnşallah bunları tek tek hayata gecirecegiz. Bu memleket hepimizindir. Bu insanlar bizim insanımız.Elimizi taşın altına koyup Mardin'e faydalı olmak için el birliği ile çalışmalıyız. Mardin halkına laik olmak için çalışacağım"diye konuştu

AdminAdmin