SİYASET
Giriş Tarihi : 24-04-2023 10:34   Güncelleme : 24-04-2023 10:52

Bağımsız aday Kahraman’dan bayram mesajı

28. Dönem Mardin bağımsız milletvekili adayı Mehmet Vejdi Kahraman, Ramazan bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Bağımsız aday Kahraman’dan bayram mesajı

28. Dönem Mardin bağımsız milletvekili adayı Mehmet Vejdi Kahraman, Ramazan bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Kahraman mesajında, 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerifi ayının tamamlanmasıyla bir bayrama daha kavuşmanın sevincini yaşadıkalrını belirterek şunları söyledi;
Bolluk, bereket ve huzurun doyasıya yaşandığı, rahmet, mağfiret, dayanışmanın ve cömertliğin doruk noktasına ulaştığı manevi huzurla idrak ettiğimiz, 11 ayın sultanı bir Ramazan-ı Şerifi daha tamamlayarak milletçe sevgiyle, muhabbetle kucaklaşacağımız bir bayrama daha kavuşmanın huzur, mutluluk ve sevincini birlikte yaşıyoruz. Büyük bir coşku ve heyecan ile idrak ettiğimiz Ramazan Bayramı’nın neşesini, akrabalarımız, komşularımız ve çevremizle paylaşarak bayramı bütün milletimiz için gerçek bir sevinç ve mutluluk vesilesi kılalım.
Bu duygu ve düşüncelerle; Ramazan Bayramı’nın manevi ikliminin herkesi kuşatmasını, tüm insanlığa kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, başta değerli Mardinli hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum.

AdminAdmin