SİYASET
Giriş Tarihi : 09-05-2023 20:31

Bölünmez, 10 ilçede muhtarlalar buluştu

Mardinli hayırsever İşadamı 22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünmez, 14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri için sürdürdüğü çalışmalarında 10 ilçedeki muhtarlarla buluştu.

Bölünmez, 10 ilçede muhtarlalar buluştu

AK Parti 26. Dönem Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı'nın da babası olan İşadamı Bölünmez, Mardin ve ilçelerinde seçim çalışmalarını sürdürüyor. Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve yol arkadaşlarının daha güçlü çoğunlukla yeniden seçilmesi için Mardin'de ilçe ziyaretlerinde bulunarak AK Parti teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi, muhtarlarla ilçe buluşmaları gerçekleştirdi.

Mardin'in 10 ayrı ilçesinde muhtarlala düzenlediği yemekli toplantılarda Yeni Türkiye Yüzyılı vizyonuyla Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın daha güçlü bir oyla yeniden seçilmesi için destek isteyen Bölünmez, muhtarların taleplerini dinledi. 

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'nin hazırladığı program çerçevesinde ilçe ziyaretlerine devam eden Bölünmez, Türkiye Yüzyılı vizyonuna işare ederek, Türkiye'nin yeni yüzyılın şahlanışında Recep Tayyip Erdoğan'ın güçlü duruşu ve hizmet odaklı siyasetine Türkiye'nin her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyacağını söyledi.

Süleyman Bölünmez, "Sevdalısı olduğum Ülkem ve Mardinimiz için yaklaşık üç haftadır Mardin'de ilçe ilçe geziyor, Cumhurbaşkanımıza detek istiyoruz. Çok şükür ki; feraset sahibi Mardinli hemşehrilerimiz, Cumhuriyetimizin 100. yılında Sayın Erdoğan'n güçlü liderliğinin öneminin farkında. Mardinliler, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın, güçlü liderliğinin ve dik duruşunun her zaman yanında durdu, sahadaki gözlemlerimiz tarihin yeniden tekerrür edeceğini gösteriyor. 14 Mayıs'ta da inanıyorum ki Mardinli hemşerilerimiz, Cumhurbaşkanımızı ve yol arkadaşlarını güçlü bir şekilde destekleyecek ve Türkiye Yüzyılı Vizyonununda Türkiye'nin ve Mardin'imizn aydınlık geleceğinin yanında duracaktır. Gün bu ülkenin birliğine ve beraberliğine sahip çıkmanın günüdür, Gün bu ülkenin, bu bölgenin, bu şehrin ve bu milletin huzuruna, güvenine, refahına ve istikrarına sahip çıkmanın günüdür. Gün, Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın yanında durmanın günüdür" dedi." dedi.

AdminAdmin