SİYASET
Giriş Tarihi : 23-05-2023 15:44   Güncelleme : 23-05-2023 15:56

Bölünmez, Erdoğan için köy köy geziyor!

Mardin 22. Dönem Milletvekili Süleyman Bölünmez, AK Parti 5. Dönem Mardin İl Başkanı Mehmet Ali Dündar ile Mardin eski Belediye Başkanı Metin Pamukçu, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Derik, Mazıdağı, Ömerli ve Savur'da seçim çalışmalarını sürdürdü.

Bölünmez, Erdoğan için köy köy geziyor!

Mardin 22. Dönem Milletvekili İşadamı Süleyman Bölünmez, AK Parti 5. Dönem Mardin İl Başkanı Mehmet Ali Dündar, Mardin eski Belediye Başkanı Metin Pamukçu, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ekrem Sümer ile Derik İlçe Başkanı Süleyman Karahan, Derik, Mazıdağı, Ömerli ve Savur'daki kırsal mahalleleri ziyaret ederek, 28 Mayıs'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri için Cumhur İttifakı adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek istemek üzere ziyaretlerde bulundular. 

Mardinli hayırsever İş İnsanı Süleyman Bölünmez, Şanlıurfa ile Diyarbakır'ı çevreleyen Karacadağ'ın eteklerinde bulunan kırsal mahalleleri ziyaret etti, ziyaret ettiği köy sakinleri ve muhtarların köylerinde bulunan eksiklik ve sorunlarını dinledi.

Süleyman Bölünmez ve beraberindekiler; Derik'te Kovanlı, Bozok, Harmanlı, Çukursu, Derinsu, Göktaş, Hisaraltı, Dikmen, Pirinçli, Şahverdi, Çavuşlu ve Subaşı Mahalleleri, Mazıdağı'nda; Arıköy, Gürgöze, Yeşilköy, Kemerli ile Bilge Köyü'nde Savur'da ise; Üçerli, Hisarkaya, Başağaç, Harmantepe ve Kayacıklar mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldiler.

"MARDİN'DEN REKOR BİR OY BEKLİYORUZ"

Köy yerlerinde bulunan sıkıntıların gidirelmesi için üzerine düşeni yapacağının sözünü veren İşadamı Bölünmez, "Yaşadığımız yerlerde günlük hayata dair eksiklikler, sorunlar her zaman vardır ve bu eksiklikleri ortadan kaldıracak imkanlarımız vardır. Kırsal mahallelerimizin sorunlarının çözümü için hepimiz üzerine düşeni yapacaktır.  Ülkemizde, bölgemizde ve Mardinimizdeki huzur ikliminin ve sosyal yaşamdaki güven ve istikrarın sürmesi için hepimize düşen görevler vardır.  20 Yılda Ülkemizdeki büyük kazanımların mimarı olan Cumhurbaşkanımız Erdoğan'a hep birlikte 28 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde destek olalım. Türkiye'nin Yeni Yüzyılını, Güçlü Lideri Recep Tayyip Erdoğan'a elde edeceği yeni zaferine hep birlikte Mardin'den AK Parti tarihinin en güçlü oyunu çıkararak destek olalım. 28 Mayıs sabahına kadar; dur durak demeden kapı kapı dolaşmaya, gönüllerde buluşmaya devam edeceğiz. Ben son bir haftada belirlenen siyasi konjöktürde buna dair rekor bir oy ile Mardin'den güçlü bir ses çıkacağına bütün samimiyetimle inanıyorum" dedi.

"ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYARAK OY KULLANIN"

Pazar günü tekrar edilecek olan seçimlerde Cumhurbaşkanı seçileceğine ve dolayısıyla da devletin aydınlık geleceğine yön verecek, güçlü bir liderliğe ihtiyaç olduğunu anlatan AK Parti 5. Dönem İl Başkanı Mehmet Ali Dündar ise; Oy kullanan vatandaşlara sandık başına gittiklerinde iki lider arasındaki farkı ellerini vicdanlarına koyarak tercihte bulunmaları gerektiğini söyledi.

AdminAdmin