SİYASET
Giriş Tarihi : 29-04-2023 19:00   Güncelleme : 29-04-2023 19:01

Bölünmez, seçim çalışmalarını sahada sürdürüyor

Mardin eski Milletvekili Süleyman Bölünmez, 14 Mayıs'ta yapılacak seçimleri için saha çalışmalarını sürdürüyor.

Bölünmez, seçim çalışmalarını sahada sürdürüyor

Mardinli hayırsever İş İnsanı-22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünmez, 14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletveilleri seçimleri öncesi Mardin'de seçim çalışmalarına devam ediyor.

Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanlığı ile Mardin Life Yayın Grubunu haber merkezini ziyaret ederek Gazeteci Kadir Üründü ile yaklaşan seçimlerle ilgili görüş alışverişinde bulunan Bölünmez, 14 Mayıs seçimlerine kadar sahada seçim çalışmalarına devam edeceğini anlattı.

Mardin'de ilçe ziyaretlerine devam eden İş İnsanı Bölünmez, mahalle muhtarları ve gönüldaşlarıyla bir araya gelerek 14 Mayıs seçimleri için destek taleplerini yinelediğini söyledi.

Türkiye'nin Yeni Yüzyıl Vizyonu, yurt içinde ve dünya'da yıldızı hergeçen gün parlayan güçlü liderlikte elde edilen kazanımların kaybedilmemesi gerektiğini aktaran Bölünmez, "Yaklaşık bir haftadır kadirşinas Mardinli hemşehrilerimle bir araya geliyorum. İlçe ilçe geziyor köy köy hemşehrilerimle buluşuyorum. Ziyaret ettiğim her ilçede demokrasimizin ilk seçilmişleri olan muhtarlarımızla hemhal oluyor sorunlarını dinliyorum. Türkiye'nin Yeni Yüzyılı Vizyonuna Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşlarının güçlü yürüyüşü ve kararlı adımlarının önemini anlatıyorum. Güçlü liderlik, Türkiye'nin dünya siyaset sahnesinde küresel güce dönüştüğü bir dönemde Cumhurbaşkanımız'ın güçlü liderliği, bu ülkede yaşayan her vatandaşımız için büyük önem taşımaktadır. Seçim gününe kadar bu saha çalışmalarıma devam edeceğim ve inşallah hedeflenen oy oranıyla Mardin'den desteğimizi güçlü bir şekilde seçim sonucuna yansıtacağız." dedi.

AdminAdmin