SİYASET
Giriş Tarihi : 05-05-2023 14:51

Bozkuş: 14 Mayıs'ta ülkemizin geleceğine ve bekâsına oy vereceğiz!

MHP Mardin Milletvekili Adayı Ferhan Bozkuş, Mardin'de seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Esnaf ve vatandaşlarla buluşan Bozkuş, 14 Mayıs Seçimlerin de vatandaşlarımızdan 'Bir oy Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bir oy da partimiz MHP’ye' istiyoruz” dedi.

Bozkuş: 14 Mayıs'ta ülkemizin geleceğine ve bekâsına oy vereceğiz!

MHP İl Başkanı Memet Bozkuş ve teşkilat mensuplarıyla birlikte seçim çalışmalarını sahada yoğun bir şekilde sürdüren MHP 1. Sıra Milletvekili Adayı Ferhan Bozkuş, Artuklu'ya bağlı Ortaköy ile Kızıltepe'de seçim çalışmalarını sürdürdü.

14 Mayıs'ta yapılacak seçimlerin, Türkiye'nin milli birliği ve bekâsı açısından oldukça önemli bir tercihin yapılacağı gün olduğuna işaret eden Bozkuş, Mardinli vatandaşların tercihinin bu ülkenin birlik ve beraberliği, huzur ve refahından yana oy kullanbacağına inandığını söyledi. 

“BU SEÇİM, ÜLKENİN YARINLARINI VE HEPİMİZİN GELECEĞİNİ YAKINDAN İLGİLENDİREN BİR SEÇİM”

Gittiği her ilçede ayrı bir ilgiyle karşılaşarak halkın kendine göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok memnun olduğunu ifade eden Ferhan Bozkuş, 14 Mayıs seçimlerinin önemine vurgu yapmak için gece gündüz demeden vatandaşların neye oy kullanacaklarını anlatmaya çalıştıklarını kaydederek, "Mardin'de çok iyi bir çalışmanın içerisindeyiz. Oldukça güzel bir ilgi var. Bu ilginin herşeyden önce bu ülkenin huzur ve güven ortamının devamı ve ülkemizde devam eden yönetimsel istikrarın bir kaos ortamına bırakılmayacak kadar önemli olduğunun farkında olan ciddi bir seçmen kitlesinin olduğunu görüyoruz. İlçelerimizi ziyaret ediyoruz, mahallelerimizde vatandaşlarımızla hemhal oluyoruz. Vatandaşlarımızla bir araya geldiğimiz hemen her platformda, “Bu seçim sadece sıradan bir seçim değil. Bu seçim, ülkenin yarınlarını ve hepimizin geleceğini yakından ilgilendiren bir seçim olduğunu ifade ediyoruz. Çok şükür vatandaşlarımız da bunun farkındadır.” diye konuştu.

“ÜLKEMİZİN GELECEĞİ VE BEKASI İÇİN BİRLEŞEN LİDERLERİMİZİN YOLUNDA VE EMRİNDEYİZ”

14 Mayıs seçimlerinin kader seçimleri olduğunu dile getiren Bozkuş; “il ve ilçelerimizde halkımızı, esnaflarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı ve partililerimizi ziyaret ederek 14 Mayıs 2023 tarihinde ülkemizde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin önemini, Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin Cumhur İttifakına neden destek verdiğini neden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesi gerektiğini halkımıza anlatıyoruz. Liderlerimizin sergilediği kardeşlik hukukunu bizlerde mayasında kardeşlik olan Mardinimizde gerçekleştirerek daha da güçleniyoruz. Ülkemizin geleceği ve bekası için birleşen liderlerimizin yolunda ve milletimizin emrindeyiz” dedi.

AdminAdmin