GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-04-2023 10:16   Güncelleme : 24-04-2023 10:53

Doğu otobüsüne saldırı, yaralılar var

Alanya'da Batman firmasına ait yolcu otobüsü bir grubunun saldırısına uğradı. Saldırıda 3 kişi yaralandı.

Doğu otobüsüne saldırı, yaralılar var

Alanya'da Batman firmasına ait yolcu otobüsü bir grubunun saldırısına uğradı. Saldırıda 3 kişi yaralandı. Antalya’nın Alanya ilçesinden Batman'a doğru seyir halinde olan Özlem Batman firmasına ait otobüs, bir grup tarafından karayolunda durdurularak saldırıya uğradı. Alınan bilgilere göre, yol üzerindeki bir tesiste, işletme sahipleri ile yaşanan tartışma daha sonra seyir halindeki otobüsün önünün kesilmesi ile devam etti. Saldırıda otobüs sürücüsü, muavin ile bir yolcu darp edilerek yaralandı.

Yaralılar hastaneye kaldırılırken, saldırganların olay yerinden geldikleri araçlarla kaçtıkları belirtildi. 

OTOBÜS YOLA ÇIKTI

Yolcuların telefonla çektikleri görüntüde, otobüs sürücüsü ve muavinin yaralı olduğu görülürken, hastanede yapılan ilk müdahalenin ardından otobüs, Batman istikametine doğru yoluna devam ettiği bildirildi. 

YOLCU ANLATTI

Yolculardan Murat D., otobüsün iki kez saldırıya uğradığını, saldırılarda otobüs kaptanı, muavin ile olayı ayırmaya çalışan bir yolcunun yaralandığını söyledi. Saldırının organizeli bir saldırı olduğunu belirten Murat D., saldırı sırasında hakaretlere maruz kaldıklarını ve yaralıların tedavilerinin ardından Batman'a doğru yola çıktıklarını söyledi.

AdminAdmin