GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-04-2023 11:16

Mehmet Samsa seçim çalışmalarına Nusaybin'de devam etti

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Mehmet Samsa, seçim çalışmaları kapsamında Nusaybin ilçesini ziyaret etti.

Mehmet Samsa seçim çalışmalarına Nusaybin'de devam etti

İlçedeki esnafları ziyaret eden Mehmet Samsa'ya ilçe başkanı Latif Özel eşlik etti.

Seçim çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam eden ve bu kapsamda Nusaybin'de vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Mehmet Samsa, Nusaybin'den sağlanan huzur ve güven ortamında AK Parti iktidarının bölgede devam ettiği başarılı çalışmalarının ürünü olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önderliğinde 21 yıllık süreçte hem Türkiye'de hem de bölgede büyük başarıların altına imza atıldığını dikkat çeken Samsa, "Bu başarıların devam etmesi ve bu sürecin bozulmaması ve kesintiye uğramaması için bu seçim çok önemli" ifadelerini kullandı.

HER İLÇEYİ KARIŞ KARIŞ GEZİYORUZ

Seçim çalışmalarına Nusaybin ilçesinde devam eden Samsa, ilk olarak ilçe esnafını ziyaret etti. Esnafların ve vatandaşların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve AK Parti'ye destek verdiğini, bu destek sayesinde 21 yıllık başarının 14 Mayıs'ta taçlanacağını dile getiren Samsa, "Mardin'de adaylığımızın açıklandığından itibaren durmuyoruz, çalışıyoruz. Mardinimizin her ilçesine gidip, vatandaşlarımızla kol kola, el ele sohbet ediyoruz. Milletimizin bize olan güveni tam. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde güçlü Türkiye'yi inşa edeceğiz. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında "yerli ve milli" anlayışıyla çok daha güzel işlere imza atacağız" diye konuştu.

Esnaf ziyaretlerinin ardından Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ömer Özel, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hüseyin Gündoğdu başta olmak üzere ilçedeki, STK Başkanları vatandaşlar ve muhtarlarla görüşen Samsa, taleplerini dinledi.

HUZUR ORTAMI DEVAM ETSİN DİYORSANIZ

Mardin'deki huzur ortamının devamı için "Başarılı olma mecburiyetimiz var"diye Samsa, "Türkiye Suriye gibi gibi olmasın diyorsanız, Nusaybin'deki huzur ve güven ortamı devam etsin diyorsanuz, bölge halkının sahip olduğu kazanımları devam etsin diyorsanız, Sizden 14 Mayıs günü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve bizlere destek olmanızı istiyorum. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde 21 yıllık süreçte büyük başarıların altına imza attık. Bu başarılar devam etsin. Bu sürecin bozulmaması ve kesintiye uğramaması için bu seçim çok önemli. Başarılı olma mecburiyetimiz var. O nedenle durmak bilmeden çalışacağız, 14 Mayıs'ta yeni zafer yazacağız." dedi.

 

AdminAdmin